Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al
18 Ağustos 2021 - 15:42

Windows 10 pro satın al ile bilgisayarlarımızda eskiden beri bulunan bir işletim sistemi olmakla beraber onun tercih edilmesinin birçok sebebi de mevcuttur. Bunlardan Microsoft şirketinin yaptığı, bilgisayar grafik kaynaklarını yönetme biçiminde devrim yaratan yeni bir multimedya API'si piyasaya sürülüyor.
Geliştiricilerin kendileri tarafından yapılan testler, DirectX 12 kullanan bir oyunun, DirectX 11'e kıyasla saniyedeki kare hızını (fps) %30 artırdığını onaylar. Windows 10 lisans satın al ile DirectX 12, oyunların performansını artırmayı veya bilgisayarınızı çok güçlü değilse ve DirectX 12 ile uyumlu bir kartınız varsa daha yüksek fps hızı elde etmeyi vaat ediyor. Bu yeni API yalnızca Windows 10'da olacaktır.

Ertelenmeyen Güncellemeler
Windows 10 satın al işlemi yapanlar için daha tutarlı bir güncelleme sistemi uygulanmıştır. Artık kritik olmayan güncellemeler için belli bir güne kadar beklemeniz gerekmeyecek. Mevcut olduklarında anında sunulacaklar. Windows 10'un bazı sürümleri, yamaları belirli saatler veya günler için planlamanıza olanak da tanır.

Biyometrik Şifreler
Bilgisayarın kullanımını paylaşıyorsanız veya işyerinde kullanıyorsanız, mutlaka kullanıcı adınızla ilişkili bir parolanız vardır. Windows 10, yüz, iris veya parmak izi tanıma yoluyla sizi daha kolay tanımak için biyometrik şifrelere dayalı yeni yöntemler olan Windows Hello'yu uygulamaya koyacaktır.

Microsoft Sürekliliği
Redmond şirketi, birkaç cihazın kullanılmasının yarattığı en sinir bozucu yönlerden birinin, aynı programın her birinde farklı bir arayüze sahip olması olduğunu söylüyor. Bu yüzden Windows 10, donanıma bağlı olarak arayüzü otomatik olarak uyarlayan ve olası minimum değişiklikleri üretmeye çalışan yeni bir teknoloji olan Microsoft Continuum'u piyasaya sürmekle yeni özellikler sunuyor.
Hatta dilerseniz size belirli bir ara yüzü (örneğin, cep telefonunuzdaki PC) koruma seçeneği de sunar. Veya akıllı telefonu bir PC'ye dönüştürmek için bir fare, monitör ve diğer çevre birimlerini akıllı telefona bağlamak yeterli olacaktır. Bu rahat hissetmeniz için çok yönlülük sunacaktır. Bu yüzden satın almanız tavsiye edilir.

Çok Temel Bilgisayarlarda Bile Maksimum Akıcılık
Microsoft'un milyonlarca dolarlık yatırım gerektiren mükemmel işletim sistemi dağıtımları oluşturmak için gösterdiği çabalara rağmen, tüm sürümler iyi optimize edilmiş olarak nitelendirilmemiştir. Amaneyse ki Windows 10 bu konuda en iyilerden biri konumundadır.
Bunu, sahip olduğu akışkanlık ile kanıtlanmıştır. Sadece bileşenleri oldukça gelişmiş olan bilgisayarlarda değil, aynı zamanda bilgisayar ekipmanlarında da bu böyledir. 1 GB RAM ve 1 GHz işlemci, işletim sisteminde uygulanan fonksiyonların her birinin tam performansta kullanılabilmesi için yeterlidir. Tüm donanımlara sahip olduğu için kullanıcısına rahat olanak sağlar. Daha fazla nedenler gereği satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum