Yanar Dinleyicilerin Övgüsünü Kazandı!

Yanar Dinleyicilerin Övgüsünü Kazandı!
19 Mayıs 2022 - 11:13

Bir süredir çıkması beklenen parça Yanar 13 Mayıs’ta yayınlandı. Şarkının müziği ve klip çalışmaları tamamlandıktan sonra, yayınlanacağı duyurulmuştu. Klip çekimlerinin büyük bir hassasiyetle, profesyonel bir ekiple yapıldığı bilinen klip herkeste büyük bir beklenti uyandırmıştı. Özellikle müzik alanında başarılı bir ilerleme kaydeden Uğur Özçelik genç şarkıcının hayranları, ne gibi bir sonuç alınacağını merak ediyor, şarkının çıkacağı günü iple çekiyordu. Yanar’ın yayınlanmasının ardından da herkes, aynı anda ilk kez dinledi.


Şarkıyı dinleyenlerin yorumları, beklentilerin çok daha üzerinde bir çalışmaya imza atıldığı yönünde oldu. Yanar dinleyicilerin övgüsünü kazanırken hızlı bir şekilde yükselmeye devam etti. Şarkının fark yaratacağı, kaliteli bir çalışma olarak uzun bir süre anılacağı da belli oldu. Çünkü sözü ve müziği başarılı şarkıcı Uğur Özçelik’e ait olan Yanar, dinleyicilerini mest etti. Hemen herkes, şarkının tam da ihtiyaç duyulan bir parça olduğunu, her şeyiyle bir başarı hikayesi olduğunu aktarıyor.

Yanar Tüm Dijital Platformlarda Sanatçı Uğur Özçelik Hayranlarıyla Buluştu!

Yayınlandığı anda tüm müzik kanallarında yer alan parça Yanar, aldığı yorumlarla da adından söz ettiriyor. Şarkının dinleyici içine çekmesi, kendinden bir şeyler bulmasını sağlaması sürekli olarak anlatılıyor. Hatta yorumculuğuyla öne çıkan genç şarkıcı Uğur Özçelik’in başarısı sıklıkla anlatılmaya devam ediliyor. Şarkıya kattığı benzersiz yorum, üretkenliğiyle de birleştiğinden Yanar uzun bir dönem dillerden düşmeyecek gibi görünüyor.

Şarkıcı Uğur Özçelik Yeni Parçası Yanar ile Gündemde!

Sevilerek dinlenen parça Yanar, dönemin en iyilerinden biri. Özellikle hem müzik hem klip açısından barındırdığı kalite şarkıcının daha da öne çıkmasını sağlıyor. Kaliteli bir çalışma olduğunu usta isimlerden de duyacağınız parça, müzik listelerinde de yükselmeye devam ediyor. Müzik camiasındaki yerinin sağlamlığını kanıtlamaya devam eden şarkıcının başarısı bir kez daha kanıtlandığından, herkes genç sanatçının yeni çalışmasına hayranlık duyuyor.
Kendisine de bu konuyla ilgili yöneltilen birçok soru var. Şarkıcı genel manada verdiği cevapların tümünde, başarının kaynağının profesyonel bir ekip çalışmasına ve müziğe duyulan sevgiye dayandığını söylüyor. Böylece başarısının sevdiği ve yeteneğini geliştirdiği alanda ilerlemesinden kaynaklandığını anlamak da mümkün oluyor. Genç şarkıcı Uğur Özçelik’in gelecek başarılarını ve şarkılarını şimdiden merak edilirken hayran kitlesi de katlanarak büyüyor!

Uğur Özçelik Kimdir?


Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.
İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.
Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.
Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum