Yusuf İslam Unan

Sıkı bir müzisyen olan Yusuf İslam Unan, Şırnak ilinin Cizre ilçesinde 28 Mayıs 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir

Yusuf İslam Unan
01 Nisan 2020 - 21:09
Sıkı bir müzisyen olan Yusuf İslam Unan, Şırnak ilinin Cizre ilçesinde 28 Mayıs 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Müziğe olan ilgisi yaklaşık 9 yıl öncesine dayanmaktadır. Bu ilginin başlangıcı, bir müzik şirketinin kendisiyle ilgilenmesiyle başlamıştır.

Dövme konusunda yeterli bilgi sahibidir. Yusuf İslam Unan’ın müzik konusundaki en büyük faaliyetleri, şarkı yazma ve hareketli parçalar oluşturmaktır.

Yusuf İslam Unan, 2013 yılında Bursa’ya yerleşmiştir. Bursa’ya taşındıktan sonra şarkı yazmaya ve müzik alanında kendini etkin bir şekilde yetiştirmeye çalışmıştır. Müzikle ilgili değişik işler yapmıştır ve hayatının bundan sonraki kısmında müzik hakkında bir şeyler yapmayı istemektedir. Pek çok ünlü müzik platformunda farklı müzik parçaları yer almaktadır.

Yusuf İslam Unan Instagram

Yusuf İslam Unan, ilk gönderisini 5 Aralık 2018 tarihinde yaptığı bir Yusuf İslam Unan Instagram hesabını kullanmaktadır.

Yusuf İslam Unan Instagram hesabının öne çıkanlar kısmında Yusuf İslam Unan’ın Facebook’un 2 Şubat 2020 tarihinde İstanbul’da düzenlenen bir organizasyonuna katılım sağladığına ilişkin paylaşımlar ve bu organizasyona yönelik çeşitli görüntüler yer almaktadır. Söz konusu organizasyonda almış olduğu sertifika da paylaşımları arasındadır.

Yine öne çıkanlar kısmında Spotify Music, iTunes Music, Play Music, Anghami Music, Amazon Music ve Deezer Music platformlarının tanıtımını içeren paylaşımlar bulunmaktadır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum