Avukat Bilal Çelik

Avukat Bilal Çelik, Şanlıurfa’da doğmuştur. İlk- orta ve lise eğitimlerini bu şehirde tamamladıktan sonra 2003 yılında hukuk eğitimine başlamıştır.

Avukat Bilal Çelik
08 Ağustos 2020 - 03:15

Avukat Bilal Çelik, Şanlıurfa’da doğmuştur. İlk- orta ve lise eğitimlerini bu şehirde tamamladıktan sonra 2003 yılında hukuk eğitimine başlamıştır. Çalışma hayatına atıldığında Türkiye’nin saygın hukuk büroları arasında yer alan Çelik Avukatlık Bürosu’nu kurmuştur. Bireysel müvekkillerin yanı sıra şirketlere de danışmanlık ve avukatlık hizmetleri veren bu büro, alanında uzman avukatlardan oluşan bir kadroya sahiptir.
Sadece müvekkillerine değil, içinde bulundukları topluma da hizmet verme vizyonuna sahip olan Çelik Avukatlık bünyesinde yürütülen çeşitli sosyal sorumluluk projeleri mevcuttur. Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku ve İcra İflas Hukuku konularında uzmanlıklara sahip olan Avukat Bilal Çelik’in bu başlıklar altında yayınlanmış onlarca çalışması, makalesi ve bilgilendirici yazıları vardır. Bu yazılar arasında ‘Ev Alım ve Satımında Yapılması Gerekenler’, ‘Boşanırken Ev Paylaşımı Nasıl Olur’, ‘İş Kazası Tazminatı’ ve ‘Evlat Edinme’ gibi herkes tarafından merak edilen konuları içeren başlıklar mevcuttur.Uzmanlıklarının, bilgisinin ve deneyiminin bir bölümünü bu yazılarla aktaran Çelik, toplumu bu şekilde bilinçlendirmektedir. Yazıları ve makaleleri kişisel web sitesi ve Çelik Avukatlık’ın web sayfasının yanı sıra birçok sosyal medya ve haber platformunda da paylaşılmaktadır. İstanbul barosu bünyesinde hizmet veren Avukat Bilal Çelik, ülkenin dört bir yanından ulaşılabilen avukatlık ve danışmanlık çalışmaları sunar. Çelik Avukatlık bünyesinde hizmet veren diğer avukatlar, alanında uzman, çeşitli konularda hizmet veren başarılı profesyonellerdir. Bu konular arasında ticaret, sigorta, sözleşmeler, iş, sınaî mülkiyet, gayrimenkul, ceza, milletlerarası özel hukuk, kira, aile, sağlık, tüketici ile icra iflas hukuku gibi birçok çalışma alanı vardır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum