Güzelliğinizin Katlanması İçin, Yücel Birinci!

1979 yılı içerisinde Erzurum’da doğan Yücel Birinci şu anda estetik cerrahi alanında oldukça başarılı doktorlardan biri olarak anılmaktadır.

Güzelliğinizin Katlanması İçin, Yücel Birinci!
11 Ağustos 2021 - 14:17

 

1979 yılı içerisinde Erzurum’da doğan Yücel Birinci şu anda estetik cerrahi alanında oldukça başarılı doktorlardan biri olarak anılmaktadır. İzmir’de tıp fakültesini kazanmasından sonra Erzurum’dan İzmir’e taşınmıştır ve şu an hala İzmir’de ikamet etmektedir. Alanında yaptığı hizmetlerin yanı sıra var olan 12 yıllık tecrübesi içerisinde de oldukça güçlü bir çalışma sistemi oturtmuştur ve son beş yıldır sürekli olarak bu alanda hizmet vermeyi de sürdürmektedir.
Estetik cerrahi konusunda bulunan uzmanlığını da kullanarak Ege Senta Cerrahi Merkezi’nin kurulumunda da oldukça etkin rol oynayanlardan biri olmuştur. Bu kapsamda çalışma prensiplerinin ve kendi ilkelerinden doğrultusunda her daim ilerleyen teknoloji ve yeni yöntemleri bünyesinde bulundurmuş ve hastalarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Estetik Uygulamalar İçin, Yücel Birinci!

Estetik operasyonlarda her birimizin tercih ederken birçok kriteri göz önünde bulundurduğu estetik cerrah İzmir içerisinde aslında net bir şekilde bellidir. Yani botox, dolgu, yüz estetik İzmir içerisinde üzerinde uzun uzun düşünmesi ve cerraha, kliniğe karar verilmesi gereken bir konu değildir. Çünkü Yücel Birinci Ege Senta Cerrahi Merkezi kapsamında bu taleplerin her birini en iyi şekilde karşılamaktadır.
Hastaların isteklerini yerine getirirken aynı zamanda da bu konuda oldukça başarı olmakta ve buna uygun şekilde devamlılık sağlamaktadır. Kullandığı her yeni teknik, sadece kendi ilerlemesi için değil hastaların daha konforlu şekilde işlemlerinin yapılması için de önem arz etmektedir.

Sizin İçin En İyisini Düşünen, Yücel Birinci!

Yaptırmak istediğiniz müdahale sırasında en iyi hizmeti almak istiyorsanız ve bu konuda derin bir araştırma yapıyorsanız kesin olarak tercih etmeniz gereken kişi Yücel Birinci. Çünkü sürekli olarak yeni nesil teknikler kullanımıyla beraber aslında hastaların da daha rahat etmesine, iyileşme oranlarının çok daha yüksek olmasına yardımcı oluyor.
Bu de estetik görünümün yanı sıra hastaların konforuna da bir hayli dikkat edildiğinin en net kanıtı. Bu yüzden zaten teknolojinin ve bilimin ışığında ilerlemelerini de hız kesmeden sürdürüyor. Yücel Birinci, bu konuda oldukça uzman bir çalışma şekli belirlemiş. Hastalarının onayını alıyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum